- برای خرید می‌بایست در سایت ثبت نام نموده و سپس نسبت به تکمیل قسمت آدرس حساب کاربری خود اقدام نمایید.
- کلیه سفارشات بصورت محرمانه ارسال می گردد.

چرا با پیغام You do not have access (شما دسترسی ندارید) مواجه می شوم؟
بطور پیشقرض تمامی اکانت ها دسترسی به تمامی قسمت های سایت را ندارند. جهت دسترسی لازم است اکانت شما ارتقا یابد. ارتقا اکانت رایگان است.
درخواست ارتقای اکانت خود را می توانید از طریق تماس با ما و انتخاب Account (حساب کاربری) از Subject (موضوع) ارسال نمایید.

چگونه می‌توانم سفارشم را پیگیری نمایم؟
از طریق..... می توانید روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری نمایید.
پس از تحویل سفارشات به شرکت پست، یک شماره ۲۰ رقمی رهگیری مرسوله برای شما ارسال می گردد که با مراجعه به سامانه رهگیری شرکت پست به نشانی newtracking.post.ir می‌توانم از موقعیت لحظه ای مرسوله آگاه شوید.

آیا می‌توانم برای شخص دیگری خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص شود؟
بله؛ هنگام ثبت سفارش می‌توانید مشخصات گیرنده مورد نظر را وارد نمایید.

می‌خواهم کالا را هدیه بدهم، آیا این امکان ارسال کالا بصورت کادوپیچ وجود دارد؟
بله؛ در صورتی که مایل به ارسال کالا بصورت کادوپیچ هستید می توانید در قسمت توضیحات سفارش در هنگام خرید اعلام نمایید. کادوپیچی کالا رایگان است.

در صورتی که خرید من هدیه به شخص دیگری باشد، آیا فاکتور فروش به همراه بسته برای گیرنده هدیه فرستاده خواهد شد؟
به طور پیشفرض برای تمامی سفارشات فاکتور ارسال می‌گردد؛ در صورت نیاز می‌توانید در قسمت توضیحات سفارش در هنگام خرید درخواست عدم ارسال فاکتور را اعلام نمایید.

به دلایلی مانند سورپرایز کردن یا اینکه فقط خودم تحویل بگیرم مایل نیستم سفارش درب منزل بیاید امکان دیگری هم وجود دارد؟
بله، در توضیحات ثبت سفارش درخواست خود را مطرح کنید، سفارش شما با سرویس پست رستانت اداره پست ارسال خواهد شد. در این سرویس بسته در اداره پست خواهد ماند و شما با مراجعه به اداره پست و ارائه شماره رهگیری و کارت شناسایی بسته خود را تحویل خواهید گرفت.

اگر پستچی بسته را آورد و ما نبودیم چه می شود؟
در صورتی که شما در محل حضور نداشته باشید پستچی روز بعد دوباره مراجعه خواهد کرد و در صورتی که در مراجعه دوم حضور نداشته باشید به مدت 5 روز در باجه معطله اداره پست قرار خواهد گرفت که با داشتن شماره رهگیری پستی که به شما پیامک شده است و مراجعه به اداره پست با نشان دادن کارت شناسایی بسته خود را تحویل خواهید گرفت.